
S velikim osmijehom dijelimo djelić atmosfere s predivnog druženja!
Naša Udruga imala je čast biti pozvana od naših dragih prijatelja, ovogodišnjih organizatora maškara, na radionicu „Nek dica obojaju svijet“ koja se održala u prostorijama UC klub.
Naši članovi su s puno ljubavi, boja i mašte oslikavali ribe koje će uskoro zaplivati i to ni manje ni više nego na peškariji, prije početka svečane povorke na pokladni utorak! 🎭🐟
Naravno, kod nas ništa ne može proći bez plesa i pisme – boje su letjele na sve strane, a smijeh i veselje ispunili su prostor do zadnjeg kantuna. 💃🎶
Hvala vam na toplini i na radosti koju nam uvijek iznova pružate. Zajedno zaista bojimo svijet najlipšim bojama! 🌈
Vidimo se u utorak u gradu – dođite na svečanu povorku od 18 sati i budite dio ove šarene, rasplesane priče! 🐞🐞🐞


